Logo_hovers_2021
Title
Svjetski festival animiranog filma /
7. do 12. lipnja 2021.
Svjetski festival animiranog filma / 7. do 12. lipnja 2021.
hr | en
Hod Adler
Hod Adler
Redateljica / Generacijsko stablo (Natjecanje studentskog filma 3, Natjecanje filmova za djecu 4)
Denis Alenti
Denis Alenti
ŽIRI / NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA I NATJECANJE HRVATSKOG FILMA
Sunčana Brkulj
Sunčana Brkulj
Redateljica / Kula (Natjecanje studentskog filma 3, Natjecanje hrvatskog filma 2)
Ira Bulić
Ira Bulić
Redateljica / Crumble (Natjecanje hrvatskog filma 2)
Franck Dion
Franck Dion
Redatelj / Ispod kože, kora (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 5)
Anna Dudko
Anna Dudko
Redateljica / Duboka voda (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 5)
Elena Felici
Elena Felici
Redateljica / Autobusna linija 35A (Natjecanje studentskog filma 3, Natjecanje filmova za djecu 4)
Bálint Gelley
Bálint Gelley
Producent / Skrivanje (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 1)
Petrit Gora
Petrit Gora
ŽIRI / NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA I NATJECANJE HRVATSKOG FILMA
Daniel Gray
Daniel Gray
Redatelj / Skrivanje (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 1)
Paola Grbić
Paola Grbić
Redateljica / Duh iz lokve (Natjecanje hrvatskog filma 2)
Luce Grosjean
Luce Grosjean
Miyu Distribution / Predavanje: Što je distribucija kratkog filma?
Hee-yoon Hahm
Hee-yoon Hahm
Redateljica / Kazalište sjećanja (Natjecanje studentskog filma 2)
Shoko Hara
Shoko Hara
ŽIRI / VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA
Yael Honig
Yael Honig
Redateljica / No more još nije puno (Natjecanje studentskog filma 1)
Ana Horvat
Ana Horvat
Redateljica / Izlet (Natjecanje hrvatskog filma 2)
Chaerin Im
Chaerin Im
Redateljica / Oči i rogovi (Natjecanje studentskog filma 1)
Dea Jagić
Dea Jagić
Redateljica / Sjene (Natjecanje hrvatskog filma 2)
Nari Jang
Nari Jang
Redateljica / Salvia ima devet godina (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 5)
Yu-An Jao
Yu-An Jao
Redateljica / Raskošno obična večer (Natjecanje studentskog filma 4)
Thomas Johnson
Thomas Johnson
SELEKCIJSKA KOMISIJA / VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA I NATJECANJE HRVATSKOG FILMA
Irena Jukić Pranjić
Irena Jukić Pranjić
Redateljica / Real Boy (Natjecanje hrvatskog filma 1) / Predstavljanje knjige: Dnevnik snivanja i filozofiranja
Mahboobeh Kalaee
Mahboobeh Kalaee
Redateljica / Četvrti zid (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 3)
Daria Kopiec
Daria Kopiec
Redateljica / Vlastito smeće (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 4)
Rozalia Las
Rozalia Las
Redateljica / Laku noć, susjede (Natjecanje studentskog filma 4)
Sasha Lee
Sasha Lee
Redateljica / Tuga voli društvo (Natjecanje studentskog filma 3)
Nikola Majdak Jr.
Nikola Majdak Jr.
Redatelj / Rabbitland (Ljubav 5: Ménage À Deux 2) / Panel: Faze (i ekstremi) kreativnog partnerstva
Pablo Martinez (Ballarín)
Pablo Martinez (Ballarín)
Redatelj / U mojim plamtećim grudima još uvijek ima mjesta za tvoj bodež (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 6)
Paul Mas
Paul Mas
Redatelj / Dragocjeno (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 3)
Ignas Meilunas
Ignas Meilunas
Redatelj / Matilda i rezervna glava (Natjecanje filmova za djecu 3)
Marko Meštrović
Marko Meštrović
Redatelj / The Raft (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 6, Natjecanje hrvatskog filma 2)
Dotan Moreno
Dotan Moreno
Redatelj / Bili smo razoružana bomba (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 4)
Lucija Mrzljak
Lucija Mrzljak
Redateljica / Roda (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 4, Natjecanje hrvatskog filma 1)
Ana Nedeljković
Ana Nedeljković
Redateljica / Rabbitland (Ljubav 5: Ménage À Deux 2) / Panel: Faze (i ekstremi) kreativnog partnerstva
Lucija Oroz
Lucija Oroz
Redateljica / 45'' (Natjecanje studentskog filma 2, Natjecanje hrvatskog filma 2)
Mathilde Parquet
Mathilde Parquet
Redateljica / Trona Pinnacles (Veliko natjecanje kratkometražnih filma 1)
Carla Pereira
Carla Pereira
Redateljica / Proces selekcije (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 2)
Bruno Razum
Bruno Razum
Redatelj / Vidiš li ih ti? (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 1 / Natjecanje hrvatskog filma 2)
Andrijana Ružić
Andrijana Ružić
Animafest Scanner / Predstavljanje knjige: Michael Dudok de Wit. A Life in Animation
Camille Sallan
Camille Sallan
Redateljica / Prekrasno poslijepodne (Natjecanje studentskog filma 2)
Ronni Shalev
Ronni Shalev
Redateljica / Generacijsko stablo (Natjecanje studentskog filma 3, Natjecanje filmova za djecu 4)
Alon Sharabi
Alon Sharabi
Redatelj / Generacijsko stablo (Natjecanje studentskog filma 3, Natjecanje filmova za djecu 4)
Dash Shaw
Dash Shaw
Redatelj / Cryptozoo (Veliko natjecanje dugometražnog filma)
Karla Skok
Karla Skok
Redateljica / Zdravo Marijo (Natjecanje hrvatskog filma 2)
Peter Smith
Peter Smith
Redatelj / Priče iz multiverzuma (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 6, Natjecanje filmova za djecu 4)
Luna Strmotić
Luna Strmotić
Redateljica / Maskirani osvetnik (Natjecanje hrvatskog filma 1)
YiYang Sun
YiYang Sun
Redateljica / Tatata (Natjecanje studentskog filma 1)
Sara Szymanska
Sara Szymanska
Redateljica / Pet minuta starija (Natjecanje studentskog filma 2)
Manon Tacconi
Manon Tacconi
Redateljica / Crveni nokti (Natjecanje studentskog filma 4)
Joana Toste
Joana Toste
Portugal
Redateljica / Djevojčica koja je stajala mirno (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 1)
Jenay Vogel
Jenay Vogel
Redateljica / O-Bon, anegdote iz Kyota (Natjecanje filmova za djecu 4)
Nina Winiger
Nina Winiger
Redateljica / Iza zatvorenih vrata (Natjecanje studentskog filma 3)
Varya Yakovleva
Varya Yakovleva
Redateljica / Anna, mačka i miš (Veliko natjecanje kratkometražnog filma 3)
Mladen Đukić
Mladen Đukić
Akademija umjetnosti Univerziteta u Banja Luci / AEON produkcija