Svjetski festival animiranog filma /
3. do 8. lipnja 2024.
Svjetski festival animiranog filma /
3. do 8. lipnja 2024.
hr
|
en
Početna
Festival
O nama
Nagrade
Žiri
Selekcijske komisije
Kontakt
Program
Kategorije
Filmovi
Autori
Raspored
Profesionalci
Animafest pro
Akreditacije
Sudjeluj
Volonteri
Galerija
Fotogalerija
Videogalerija
Press
Objave za medije
Vizuali
Akreditacije
Arhiva
hr
en
Početna
Festival
O nama
Nagrade
Žiri
Selekcijske komisije
Kontakt
Program
Kategorije
Filmovi
Autori
Raspored
Profesionalci
Animafest pro
Akreditacije
Sudjeluj
Volonteri
Galerija
Fotogalerija
Videogalerija
Press
Objave za medije
Vizuali
Akreditacije
Arhiva
Traži
Kategorije
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA 1
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA 2
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA 3
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA 4
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA 5
VELIKO NATJECANJE KRATKOMETRAŽNOG FILMA 6
VELIKO NATJECANJE DUGOMETRAŽNOG FILMA
NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA
NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA 1
NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA 2
NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA 3
NATJECANJE STUDENTSKOG FILMA 4
NATJECANJE HRVATSKOG FILMA
NATJECANJE HRVATSKOG FILMA 1
NATJECANJE HRVATSKOG FILMA 2
NATJECANJE FILMOVA ZA DJECU I MLADE
NATJECANJE FILMOVA ZA DJECU 1 (3-6 god)
NATJECANJE FILMOVA ZA DJECU 2 (7-10 god)
NATJECANJE FILMOVA ZA DJECU 3 (11-14 god)
NATJECANJE FILMOVA ZA MLADE (15+)
SVJETSKA PANORAMA
SVJETSKA PANORAMA 1
SVJETSKA PANORAMA 2
SVJETSKA PANORAMA 3
TEMA: HUMOR
HUMOR 1: SLAPSTICK
HUMOR 2: CRNI HUMOR
HUMOR 3: TEATAR APSURDA
HUMOR 4: VERBALNI HUMOR
HUMOR 5: SATIRA
HUMOR 6: LJUDI SMO
MAJSTORI ANIMACIJE
IZ MAJSTORSKIH RADIONICA
P. & S. FIERLINGER: ŽIVLJE OD JUTROŠNJIH VIJESTI
BORIS LABBÉ: STAKLENA KUĆA
BILL PLYMPTON: SLIDE
RETROSPEKTIVA: PHIL MULLOY 1
RETROSPEKTIVA: PHIL MULLOY 2
RETROSPEKTIVA: KREŠIMIR ZIMONIĆ
ČEŠKA U FOKUSU
ČEŠKA 1: ČEŠKI HUMOR
ČEŠKA 2: SUVREMENA ANIMACIJA
ČEŠKA 3: KLASICI
ČEŠKA 4: JAN ŠVANKMAJER
ČEŠKA 5: RESTAURIRANI KLASICI JIŘÍJA BARTE
ČEŠKA 6: SLATKA STVORENJA
TONY, SHELLY I ČAROBNO SVJETLO
POSEBNI PROGRAMI
NAJBOLJA ŠKOLA ANIMACIJE: LA POUDRIÈRE
AFN PRESENTS: THAT'S WHAT SHE SAID
ASIFA STUDENT AWARD
OPEN AIR
DJEČAK I ČAPLJA
DODJELA NAGRADA
ANIMAFEST PRO
ANIMAFEST SCANNER XI
RISE & SHINE 2024
AFN Edu
PREDAVANJA, PREZENTACIJE
PREZENTACIJE KNJIGA
POPRATNA DOGAĐANJA
IZLOŽBE
PERFORMANSI
Kategorije
Filmovi
Autori
Raspored
Izložba cvijeća
Proturječnost praznine
27
Wander to Wonder
Flatastic
Kiši u piši