Logo_hovers_2018
Title
Svjetski festival animiranog filma /
kratkometražno i dugometražno izdanje 6. - 11. lipnja 2016.
Svjetski festival animiranog filma / kratkometražno i dugometražno izdanje 6. - 11. lipnja 2016.
hr | en
Martin Babić
Martin Babić
Redatelj filma Jure Grando (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
To-Anh Bach
To-Anh Bach
Redateljica filma Shudō (Natjecanje studentskog filma)
Petra Balekić
Petra Balekić
“Stranac” u mojoj glavi (Natjecanje studentskih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Justine Bannister
Justine Bannister
Nezavisna savjetnica za dječje medije s dvadesetogodišnjim iskustvom u industriji, stečenim poglavito suradnjom s filmskim kompanijama 20th Century Fox, Lagardère, Disney Channels France, itd.
Ilija Barišić
Ilija Barišić
Predavač na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / nezavisni znanstvenik, Zagreb
Baoying Bilgeri
Baoying Bilgeri
Redateljica filma Ulica Bambusova hrama (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje filmova za djecu)
Ivan Bogdanov
Ivan Bogdanov
Redatelj filma Putujuća zemlja (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Damien Byrne
Damien Byrne
Producent filma Tamni kaput (Natjecanje kratkometražnih filmova)
Edwin Carels
Edwin Carels
Predavač na Međunarodnom znavstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Umjetnička škola KASK/HoGent
Ely Dagher
Ely Dagher
Redatelj fima Valovi '98 (Natjecanje kratkometražnih filmova)
Anca Damian
Anca Damian
Redateljica filma Čarobna planina (Natjecanje dugometražnih filmova)
Vessela Dantcheva
Vessela Dantcheva
Redateljica fima Putujuća zemlja (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Jeremiah Diephuis
Jeremiah Diephuis
Predavač na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Sveučilište primijenjenih znanosti Gornje Austrije, Hagenberg
Pauline Flory
Pauline Flory
Redateljica filma Oslobođeni rob (Akademija medijskih umjetnosti u Kölnu)
Vedran Gligo
Vedran Gligo
Montažer filma E/G#9 : loop (Animation Goes MSU: Media Facade)
Chunning Guo
Chunning Guo
Kina
Predavačica na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Škola za umjetnost, Sveučilište Renmin u Kini, Peking
Jonas Hansen
Jonas Hansen
Izložba radova studenata Akademije medijskih umjetnosti u Kölnu / videoigra Duel42
Terje Henk
Terje Henk
Bijela kiša i crvene noge (Animation Goes MSU: Medijska fasada)
Leona Kadijević
Leona Kadijević
Redateljica filma When Nothing Never Happens (Natjecanje studentskih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Vladimir Kanić
Vladimir Kanić
Redatelj filma Only Lovers Leave to Die (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Dina Karadžić
Dina Karadžić
Producentica filma E/G#9 : loop (Animation Goes MSU: Medijska fasada)
Burcu Kartal
Burcu Kartal
Predavačica na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Sveučilište Ipek, Ankara
Raimund Krumme
Raimund Krumme
Redatelj filmova u programu Majstori animacije: 3x3 / Žiri: Veliko natjecanje kratkometražnog filma
Lei Lei
Lei Lei
Kina
Svestrani kineski umjetnik i animator, aktivan podjednako na poljima grafičkog dizajna, ilustracije, kratkih stripova, grafita i glazbe.
Carmen Lloret Ferrándiz
Carmen Lloret Ferrándiz
Predavačica na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Politehničko sveučilište, Valencija
Peter Lord
Peter Lord
Redatelj filmova u programu Majstori animacije: 3x3 / Žiri: Veliko natjecanje kratkometražnog filma
Jie Lu
Jie Lu
Kina
Redateljica filma Ginko i Kinko (Natjecanje filmova za djecu)
Anna Lytton
Anna Lytton
Redateljica filma Ogledalo (Natjecanje studentskih filmova)
Anna Mahendra
Anna Mahendra
Redateljica filma Jila (Akademija medijskih umjetnosti u Kölnu)
Tess Martin
Tess Martin
Predavačica na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Nezavisna znanstvenica, Rotterdam
Diana Menestrey
Diana Menestrey
Izložba radova studenata Akademije medijskih umjetnosti u Kölnu / videoinstalacija Obstructions
Mari Miyazawa
Mari Miyazawa
Konigiri-kun: Dan kuhinjskih sportova (Natjecanje filmova za djecu)
Max Mönch
Max Mönch
Scenarist filma Kraj – ženski zatvor u Hohenecku (Natjecanje kratkometražnih filmova)
Irena Paulus
Irena Paulus
Hrvatska
Predavačica na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / nezavisna znanstvenica, Zagreb
David Peroš-Bonnot
David Peroš-Bonnot
Redatelj filma Arktički pirat (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Nik Phelps
Nik Phelps
Skladatelj glazbe za fim Knjigom na knjigu (Natjecanje kratkometražnih filmova)
Boško Picula
Boško Picula
Boško Picula (1973, Šibenik) politolog je i filmski kritičar. Radi kao viši predavač na Visokoj školi međunarodnih odnosa i diplomacije Dag Hammarskjöld u Zagrebu.
Pierre Pinon
Pierre Pinon
Koredatelj filma Požar (Natjecanje studentskih filmova)
Ivan Renić
Ivan Renić
Redatelj filma Mesh_5 (Animation Goes MSU: Medijska fasada)
Vladimir Rismondo
Vladimir Rismondo
Predavač na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera, Osijek
Normand Roger
Normand Roger
Žiri: Veliko natjecanje kratkometražnog filma / Skladatelj i oblikovatelj zvuka za animirane filmove
Raoul Servais
Raoul Servais
Redatelj filmova u programu Majstori animacije: Raoul Servais
Alexander Stewart
Alexander Stewart
Redatelj filma Tu tamo (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Cecilia Traslaviña
Cecilia Traslaviña
Redateljica filmova u programu Majstori animacije: 3x3 / Žiri: Veliko natjecanje kratkometražnog filma
Goran Trbuljak
Goran Trbuljak
Redatelj filma Oni žive noću (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Darko Vidačković
Darko Vidačković
Animator na filmu Putujuća zemlja (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Petra Zlonoga
Petra Zlonoga
Redateljica filma Dota (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)
Tania de León Yong
Tania de León Yong
Predavačica na Međunarodnom znanstvenom skupu Animafest Scanner 2016 / UNAM – Nezavisno državno sveučilište u Meksiku, Ciudad de México
Tomislav Šoban
Tomislav Šoban
Redatelj filma Kraj (Natjecanje kratkometražnih filmova, Natjecanje hrvatskih filmova)